Margin Trading, opłaty i zalety z Bitcoin Code

Margin Trading

Limity dźwigni finansowej różnią się w transakcjach spot przy transakcjach z depozytem zabezpieczającym i transakcjach futures. Bitcoin Code oferuje obecnie do 5x dźwigni w transakcjach spot, w zależności od waluty. Na przykład, Bitcoin w stosunku do dolara amerykańskiego ma maksymalną dźwignię 5x, podczas gdy Monero w stosunku do euro ma limit dźwigni 2x. Konserwatywny limit dźwigni wynika z wysokiego stopnia ryzyka podczas handlu spot kryptowalutami. Z drugiej strony, handel kontraktami terminowymi oferuje 50-krotną dźwignię dla większości kontraktów.

Opłaty

Bitcoin Code oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych opłat na rynku kryptowalut. Opłaty na Bitcoin Code Pro wynoszą od 0% do 0,26% w porównaniu do Coinbase i Gemini, które sięgają 1,26%. Broker korzysta z harmonogramu opłat taker/maker, gdzie stawka spada wraz ze wzrostem 30-dniowego wolumenu, zachęcając do płynności rynku.

Na Bitcoin Code Exchange, płacisz 0,9% opłat za stablecoiny i pary walutowe lub 1,5% za każdą inną kryptowalutę. Musisz także zapłacić 3,75% + 0,25 EUR za opłaty za przetwarzanie kart lub 1,7% + 0,10 USD za bankowość internetową. Opłaty są również pobierane od wpłat i wypłat w zależności od metody i kraju, w którym mieszkasz. Ogólnie rzecz biorąc, ceny finansowania są tańsze w przypadku kryptowalut.

Bitcoin Code nie pobiera żadnych opłat za przelewanie środków za pomocą portfela futures, staking, przechowywanie środków, brak aktywności konta czy utrzymanie konta.

Zalety

Jeśli weźmiesz pod uwagę Bitcoin Code vs. konkurenci tacy jak Binance, Coinbase, Coinbase Pro i Gemini, giełda ma następujące zalety:

 • Niskie opłaty za wymianę na Bitcoin Code Pro
 • 50-krotna dźwignia w handlu kontraktami terminowymi
 • Wybór spośród ponad 50 kryptowalut
 • Handel walutami fiat.
 • Wymagane zabezpieczenie 3D
 • Inwestowanie przez telefon komórkowy
 • Staking
 • Wady
 • Wysokie minimalne depozyty na niektóre kryptowaluty
 • Powolny proces weryfikacji na koncie Pro
 • Karty debetowe i kredytowe nie są akceptowane
 • Brak numeru kontaktowego dla klientów
 • Niska dźwignia finansowa w transakcjach spot

Inne usługi

Oprócz handlu pozagiełdowego, Bitcoin Code oferuje również inne usługi, takie jak kontrakty terminowe. Klienci mogą również korzystać z dźwigni finansowej, aby zwielokrotnić zyski, na przykład podczas handlu Bitcoinem. Margin trading pozwala doświadczonym traderom maksymalizować zyski z wahań rynkowych z 5-krotnie większym potencjałem zarobkowym niż w przypadku zwykłych transakcji spot.

Bitcoin Code umożliwia również zdobywanie nagród poprzez stawianie stawek w kryptowalutach i walutach fiat. Oznacza to, że użytkownicy mogą stawiać aktywa na blockchainie, tj. ETH staking lub poprzez off-chain staking za pośrednictwem wewnętrznych programów Bitcoin Code. Dodatkowo, broker oferuje do 12% Yield APY rocznie na niektórych kryptowalutach.

Obsługa klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz powiadomić zespół wsparcia Bitcoin Codea za pośrednictwem:

Czat na żywo – 24/7 chatbot na stronie internetowej
E-mail – prześlij formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem centrum pomocy technicznej.
Bitcoin Code głównie radzi użytkownikom, aby wyszukali artykuł związany z zapytaniem w centrum wsparcia.

Amerykańska siedziba brokera zarejestrowana jest pod adresem:

Payward Ventures, Inc, 237 Kearny Street #102, San Francisco, CA 94108.

Bezpieczeństwo

Bitcoin Code nie został zhakowany i stosuje wiodące w branży środki bezpieczeństwa. 95% wszystkich depozytów jest przechowywanych w zimnym magazynie, co zapewnia pełne rezerwy, dzięki czemu użytkownicy mogą wpłacać i wypłacać środki na żądanie. Informacje o użytkownikach są szyfrowane na poziomie systemu i danych, a serwery są nadzorowane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bitcoin Code umożliwia również korzystanie z 2FA, szyfrowania SSL, potwierdzania wypłat pocztą elektroniczną oraz kluczy API.

Werdykt Bitcoin Code

Bitcoin Code oferuje dobry wybór aktywów, niezawodne aplikacje handlowe, konkurencyjne opłaty i silne bezpieczeństwo użytkowników. Giełda ta jest również licencjonowana i regulowana przez kilka renomowanych instytucji. Chociaż Bitcoin Code mógłby poprawić swoją obsługę klienta i czas weryfikacji, nadal jest to doskonała platforma dla handlowców kryptowalut.